Oběhová čerpadla Calpeda NC - Čerpadla Calpeda, vodárny - Čerpadla Calpeda, vodárny
Uživatelské jméno      Heslo   Zapomněl/a jsem heslo  |  Založit konto  
Váš košík je prázdný

Oběhová čerpadla Oběhová čerpadla Calpeda NC

Oběhová čerpadla Calpeda NC feed

Energeticky úsporná oběhová čerpadla pro teplovodní okruhy

Spotřeba

Oběhová čerpadla NCE jsou zařazena do energetické třídy „A“,tedy na nejvyšší příčku v systému označování energetické náročnosti spotřebiče,
s úsporou energie až 80% oproti tradičním čerpadlům.

Bezpečnost a účelnost

Jedná se o spolehlivé elektronické čerpadlo,které zaručuje dokonalý provoz. Maximální bezpečnost zajišťuje motor třídy II s dvojitou izolací.Snížená teplota motoru umožňuje použití materiálů zvyšujících elektrickou izolaci a zároveň je eliminováno riziko významných elektrických ztrát v porovnání s tradičními čerpadly.

Zaměnitelnost

Oběhová čerpadla CALPEDA jsou konstruována se stejnou stavební délkou jako tradiční čerpadla.

Spolehlivost

Patentovaná “čtvercová komora“ vylučuje jakoukoliv možnost zastavení rotoru.

1. Provozní vlastnost synchronního motoru umožňují využít větší vzdálenost mezi rotorem a komorou statoru (vzduchová mezera) v porovnání s asynchronním motorem, aniž by se snížil užitečný výkon.

2. Rotor je z permanentního magnetu ,který je méně náchylný na přilnavost vodního kamene, v porovnáním s tradičními kovovými rotory.

3. Inteligentní elektronika registruje jakékoliv obtíže rotace motoru,za těchto okolnosti, oproti tradičním motorům, spustí několikrát motor na vyšší rychlost.Velmi úsporné jednooběhové čerpadlo Calpeda. třída "A" malé topné systémy a domácnosti výtlak: 2 - 6 metrů

5 700 Kč bez DPH
6 897 Kč s DPH

Číslo:ZB00001829